Acil Yardım Ambulansı

acil-yardim-ambulansi-ic-ve-dis-goruntusu

ACİL YARDIM AMBULANSI

Acil Durumlarda en kısa sürede hastaya ulaşarak ilk müdahaleyi gerçekleştiren, ihtiyaç halinde en yakın ve hastaya uygun sağlık kuruluşuna çok hızlı bir şekilde hastanın naklini sağlayan profesyonel ekipli ambulanslardır.

Acil Yardım Ambulanslarında bulunan pesonelin Doktor,Tıp Teknisyeni ve İlk yardım eğitimi almış olan profesyonel şöförlerden oluşmaktadır.

Yetişkinler dışında yenidoğan bebek hastalarında acil ambulans ihtiyaçları aynı araçlar ile karşılanmaktadır.

Acil Yardım Ambulanslarımız araç içi donanımı ve malzemeleri, sağlık bakanlığının istediği gibi bir hasta ya veya yaralı ya 9 saat sürebilecek müdahale düşünülerek hazırlanmış. Uluslar arası standarlara uygun bir yapıya sahiptir

Merkez Özel Ambulans her daim sizlerin sağlığı için hazırdır. Gece veya gündüz fark etmez ihtiyacınız olduğu anda acil hattımız ( 0 212 585 60 80 ) numaralı hattan çağrı merkezi ekibine ulaşarak acil ambulansını çağırabilirsiniz.

Sizden gelen talepler doğrultsunda bölgeye en yakın acil ambulansı istanbul genelinde 15 dakika veya mesafeye göre dahada erken gelebilmektedir.

Merkez Ambulans olarak amacımız alanında kendini geliştirmiş etkin personellerle sizlere daha kaliteli hizmet verebilmektir.

Acil yardım ambulansları sizlerin sağlğına ve durumun ciddiyetine olan inancımız ile en son teknolojiyi takip ettiğimiz gibi içinde bulunan ekipman ve donanımın haricinde personelinede öenem vermekteyiz.

Sizlerden Çağrı merkezimize gelen telefon ile hastanın bilgileri konumu ve durumun ciddiyeti öğrenilir. Hemen akabinde acil ambulansları eğe size yakın bölgede var ise anında yönlendirilir. Yok ise hemen merkezden hareket ederek hastaya ulaşmak için en doğru konum ve trafik yoğunluğu göz önünde bulundurularak aracın içindeki personelden biri hastanın tercihi doğrultusunda hastane ile irtibata geçerek gerekli bilgileri hastane ile paylaşır ve hastanın durumunun aciliyeti hakkında bilgi veririr.

Hasta hastane veya tercih edilen lokasyona ulaştıktan ve hastanın teslim tutanakları oluştrulduktan sonra acil yardım ekibi görevini tamamlamış olur.

Acil yardım ambulanslarını kullanan şöförlerimiz sağlık eğitimi almış istanbul ve Türkiye genelini iyi bilen profeyonelce ambulans araçlarını kullanan tecrübeli şöförler tercih edilerek seçilmiş kişilerdir. Bu bakımdan içiniz rahat bir şekilde merkez ambulansa güvenebilirsiniz.

Acil Ambulans Hattı
"0 ( 212 ) 585 60 80"
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?