merkez-ozel-ambulans-1950-1990
Hakkımızda

Ülkemizde sağlık alanında her geçen gün ihtiyaçların artmasıyla birlikte bu konuda yeni arayış ve projelerde artmaktadır. Her sağlık problemi yeni ihtiyaçlar ve yeni çözümler doğurmaktadır. Bu konuda gelişen ve yeni kurulan hastaneler her ne kadar ilerlese de bu kuruluşlardan hizmet alabilmek sanıldığından daha zordur. İşte tam bu noktada yardımcı destek olarak özel ambulanslar devreye girmektedir.

Özel ambulans firması sayısı her geçen gün artmakla birlikte; işini yönetmeliğe uygun, hasta memnuniyeti odaklı ve profesyonel bir ekiple yapan firma bulma konusu hala tartışmaya açıktır. Bu konuda güvenilir, deneyimli, saygın hizmet veren kuruluşlardan yararlanmak gerekmektedir. Biz; Merkez Ambulans olarak yarım asır'dan fazla bir süredir hastalarımızı herhangi bir noktadan farklı bir noktaya (evden sağlık kuruluşuna, sağlık kuruluşundan eve , evden eve veya Sağlık kuruluşları arasında) naklini sağlarken başlangıç anından son hizmet anına kadar sizlere en iyi hizmeti vereceğimizin garantisini sunuyoruz. Hedefimiz; kaliteli, güvenilir, konforlu, hızlı hizmet konusunda ambulans firması olarak ilk akla gelen isimler arasında yer almaktır.

Hasta nakillerinde; sağlık kuruluşuna kendi imkanlarıyla gitmesi mümkün olmayan ya da konforlu ulaşım sağlamak isteyen hastalarımıza, özel ambulans hizmetimiz ile sağlık durumu kontrol altında tutularak nakil sağlamaktayız. Hastalarımız sağlık kuruluşundan taburcu olduğunda da hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde evlerine nakillerini gerçekleştirerek hastalarımızı yatağına kadar profesyonel ekip ve ekipmanlarımız aracılığı ile en güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Hasta ya da yakınlarının özel talepleri doğrultusunda; hastanın bulunduğu sağlık kuruluşunda, tedavi süreçleri bitimine kadar uzman ve yardımcı ekibimiz ile yanında bulunma hizmeti de vermekteyiz.

Ayrıca; Hizmetlerimiz yalnızca bireysel hizmetlerle sınırlı kalmamaktadır. Merkez Ambulans olarak bir çok kurumsal firmaya sağlık hizmetlerinde çözüm üretmekteyiz. Amacımız, sadece merkezimizin bulunduğu İstanbul’da değil; şehirlerarası, şehir dışı ve yurtdışı sağlık hizmetlerinde en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bireysel ve kurumsal olarak tüm müşteri portföyümüzün göstermiş olduğu ilgi alaka, olumlu geri dönüşler sayesinde maksimum düzeyde hedefimize sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

Misyonumuz:

Ülkemizde uluslararası standartta sağlık hizmetlerinin yerleştirilmesini, geliştirilmesini ve bu hizmetlerin toplumun her kesimine uygun model ve maliyetle ulaştırılmasını sağlamak.

Vizyonumuz:

Ülkemizde ve yakın coğrafyada yaygın, çağdaş ulaşılabilir, etkin sağlık hizmetlerini uluslararası standartlarda sunan önder bir kurum olmak.

merkez-ozel-ambulans-eski-fotolar
Acil Ambulans Hattı
"0 ( 212 ) 585 60 80"
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?